Kullanım Koşullarımız

GARANTİ ETMEME

Nerdenekadar.com, servisleri olduğu gibi sunar ve her koşulda sorunsuz çalışacağını taahhüt etmez, servislerde oluşabilecek hatalardan sorumlu değildir. Sistem üzerinde yapılacak herhangi bir değişiklik, askıya alma, sona erme veya sadece sistemin kullanımı sebebiyle oluşabilecek veri kayıplarından Nerdenekadar.com sorumlu değildir.

ÜÇÜNCÜ SİTELERE BAĞLANTI VERİLMESİ

Nerdenekadar.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar ziyaret edildiğinde, o sitenin güvenlik politikaları ve kullanım koşullarından ve uygulamalarından Nerdenekadar.com sorumlu değildir.

SİSTEM GÜVENLİĞİ

Nerdenekadar.com, internet portalının kullanımından kaynaklanabilecek doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Nerdenekadar.com virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için gereken tedbiri almıştır. Ancak bunun yanı sıra kullanıcıların, nihai güvenliği sağlaması için kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korumayı sağlaması gerekmektedir. Kullanıcının Nerdenekadar.com’a ait siteyi ziyaret etmesi, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından veya veri kayıplarından kullanıcının kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

Nerdenekadar.com satıcılar üreticiler ve tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili satıcıdan alınmalıdır. Nerdenekadar.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Nerdenekadar.com sorumlu tutulamaz.

Nerdenekadar.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

SORUMLULUK KISITLAMASI

Nerdenekadar.com sitesi, 5651 Sayılı Yasa gereğince içerik sağlayıcı sıfatına sahip değildir. Sitede yer alan hiçbir bilgi ve ürün Nerdenekadar.com tarafından üretilmemiş ve ürün tanıtım içeriğine hiçbir müdahalede bulunulmamıştır. Nerdenekadar.com sitesi içerisinde yer alan, fiyat, model, renk, stok bilgileri gibi ürüne ait tanıtım içerikleri ve bilgiler ürünün satışa sunulduğu mağaza tarafından umuma sunulmuş bilgiler olup, sunulan bilgiler "arama optimizasyonu" ile Nerdenekadar.com sitesinde görüntülenmektedir. Bu nedenle Nerdenekadar.com sitesi aranan ve karşılaştırma yapılan ürünlerin bulunduğu web sitesi ve mağazalarının vermiş olduğu bilgilerin doğruluğunu araştırmaz ve Kullanıcı'larına garanti vermez. Ürünlerin bulunduğu ve yönlendirme yapılan mağazaların varlığı ve verdikleri hizmetlerin tüketici ve mevcut kanunlara uygunluğunu araştırmaz, sitede görüntülenen verileri Kullanıcı'lara reklam ve pazarlama amaçlı sunmaz.

banner1